0
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Pirmieji Lietuvoje

Nuo 1996 m. pirmieji Lietuvoje pradėjome formuoti apšiltintų stogų ir sienų statybos kultūrą. Esame ištikimi šiai misijai teikdami statybines, izoliacines ir apsaugines medžiagas tam, kad atsinaujinti būstą gyvenime tektų tik kartą.

Nuo 1996

Apie mus

Į Lietuvos rinką atvedėme „DuPont”

Į Lietuvos rinką atvedėme „DuPont” gamintojo difuzinę membraną „Tyvek“, kuri jau anuomet pasižymėjo ypatingomis izoliacinėmis savybėmis dėl savo unikalios technologijos. Dabar šis prekės ženklas įsitvirtino rinkoje ir yra vertinamas tiek profesionalų, tiek individualaus būsto savininkų dėl inovatyvių bei ypač efektyvių izoliacinių sprendimų.

Apie mus

Eksportuojame į visą pasaulį

„Brasta Build” produkciją eksportuojame į visą pasaulį nuo Pietryčių Azijos iki JAV. Glaudžiai bendradarbiaujame su Europiečiais, vertiname ilgametę partnerystę su užsakovais iš Skandinavijos šalių.

Apie mus

Asortimentas yra patikrintas laiko ir partnerių

Mūsų siūlomas produktų ir sprendimų asortimentas yra patikrintas laiko ir partnerių, su kuriais užtikriname kokybę jau ne pirmai naujakurių kartai. Siekiant pateisinti savo partnerių lūkesčius skiriame ypatingą dėmesį operatyviam reagavimui, greitam sudėtingų situacijų sprendimui, proaktyvumui bei atsakingam ir kruopščiam techniniam palaikymui.

Apie mus
BRASTA BUILD

Kultūra pasižymi šiomis laiko patikrintomis vertybėmis, kuriomis vadovaujasi visas kolektyvas:

  • Atsakomybė Atsakomybė
  • Pagarba Pagarba
  • Meistrybė Meistrybė
  • Orientacija į rezultatą Orientacija į rezultatą
  • Bendradarbiavimas Bendradarbiavimas

Būkite užtikrinti, jog su

BRASTA BUILD

Sieksime geriausio sprendimo Jūsų projektuose...

Brasta Build, UAB

Brasta Build puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.